| kkkmakafull a întrebat:

BAIETII! va plac fetele fitoase? FUNDA! si vot

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Ca ciuma, lepra si mersul pe jos. Daca are fite, asta nu inseamna ca sunt obligat sa i le suport, sa se duca cu cine o sa i le suporte.
Desigur ca sunt baieti care prefera fitoasele.

6 răspunsuri:
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Mie personal nu imi plac, dar depinde fiecare dupa gusturile lui.

| anonimatus a răspuns:

Da is ca da sa nu intreaca masurawinking

| Eufourikul a răspuns:

Binenteles ca da pentru ca par mai greu de cucerit! si mai ales fetele care au clasa si still le spun respect! braaa

| Eufourikul a răspuns:

Binenteles ca da pentru ca par mai greu de cucerit! mai ales fetele care au clasa si still strig respect! braaa

| laAAal a răspuns:

Buna! mie nu pentru ca sunt cam greu de satisfacut

| AndreisiMaicum a răspuns:

Nuuuu