| ForYouu a întrebat:

Baietiiiii >: va plac fetele care au culoarea tenului mai inchisa, gen Nicoleta Luciu?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, sunt frumoase. Cele ca Nicoleta Luciu sunt foarte frumoase. Nu trebuie neaparat sa fii tigan ca sa ai pielea mai inchisa.

| sayWhaaat a răspuns:

Prea putin conteaza culoarea pielii. Mie imi plac un pic mai mult totusi cele cu tenul mai deschis, dar depinde de la caz la caz happy.

| BlitzkriegJack a răspuns:

Adica esti tiganca?

| ForYouu explică (pentru BlitzkriegJack):

rolling on the floor) NUUUU! Daca eram nu mai puneam o astfel de intrebare.

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru ForYouu):

Ah. Scuzele mele.

| h3r a răspuns (pentru ForYouu):

Păi tu ai pus întrebarea pentru a auzi un "da".
Ca să răspund și eu, cele creole ca Nicoleta sunt foarte frumoase, mai ales dacă au si un corp frumos.

Am zis cele creole, respectiv tenul ei, nu Nicoleta în persoană.
Nici nu e vreo frumusețe.

| ForYouu explică (pentru h3r):

NU, nu am pus intrebarea neaparat pentru a auzi un "da ". Stiu eu cativa baieti carora nu le plac fetele de genu si... de aceea am pus intrebarea. voiam sa ma conving.

| h3r a răspuns (pentru ForYouu):

Creole, brunete cu ochii verzi... parcă sună bine.
Oricum, nu se compară cu cele care au tenul deschis, mai limpede.

| ForYouu explică (pentru h3r):

laughing Cum zici tu...

| NoNameasdod a răspuns:

Sincer. nu prea conteaza culoare pielii, conteaza ce e inauntru. De exemplu, eu am o prietena ( nu e alba, e creola asa putin - NU e tiganca straight face ). E super de treaba si ne iubim :X ( ca surori, normal..si prietene bune ) ff mult. Indiferent de culoarea pielii. Acum, fiecare e frumos in felul lui.
Acum depinde si de trasaturi happy nu neaparat culoarea pielii.
Sincer :3, parca la baieti le sta putin mai bine asa creoli [NU EXAGERAT] decat fetelor.
Oricum, idem Diabla ( oarecum. ).

P.S. As avea multe de sp pe tema asta laughing, dar nu vreau sa plictisesc :*. Te pup. Pa.