| SexyAnon a întrebat:

Băieţiilor le plac fetele care injura sau vorbesc urât?

P. S : În glumă bineînteles.

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Nimeni nu poate vorbi in numele altora.
Sincer, eu urasc aceste fete care folosesc un limbaj vulgar...o fata pentru mine inseamna puritate...atat trupeasca cat si sufleteasca.Partea trupeasca se leaga de ceea ce fac mai toate fetele:fond de ten cu kg, machiaj, ruj etc.Cat mai simplu e cel mai bine!
Parerile nu pot fi discutate.tongue

3 răspunsuri:
| Anonim3007 a răspuns:

NU scarbos

| intelectualul a răspuns:

Ai pus de 3 ori intrebarea asta, iar concluzia e ca ne potrivim. Add un_intelectual

Raspunsul meu, si de data asta? DA

| Angelblack a răspuns:

Cold o fata poate sa injure dar cu o anumita masura fiind baiat mie nu imi place o fata care sa vina sa imi zica ca isi baga in ala sau ceva de genu dar intrebarea asta are mai mult raspunsuri sunt fel si fel de genuri de baieti