| euginamikutza a întrebat:

Este adevarat ca baietiilor le plac fetele naturale? eu spun ca da voi?

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Lucrurile naturale sunt de apreciat dar nu strica putin condiment din cand in cand.

| kristy10 a răspuns:

Da normal

| CMaria21 a răspuns:

Normal ca naturale!

| SimonaCristina a răspuns:

Da, cred ca asa este...
Nu siliconatele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Majoritatea prefera fizicul inainte de caracter,iar asta este trist.
O fata/femeie trebuie sa arate bine,ingrijita, naturala, asa e frumos, insa prea putini pun accent pe caracter, care e cel mai important intr-o relatie.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa fi si un pic gay sa nu-ti placa alea siliconate.winking
Dar, in principiu, le plac alea naturale.

| superdemi a răspuns:

Nu sunt de acord cu operatiile estetice.dar consider ca o fata trebuie sa se machieze si in principal sa se inghijeasca si sa aiba un caracter de admirat.