| TsunamiiiYay a întrebat:

Băieților chiar li se rupe ața după contactul sexual?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Poți trăi cu "ața" făcând n acte sexuale și ea nu se va "rupe".
Este doar un mit pentru a-i ajuta pe virgini să aibă încrederea și dovada că după actul sexual propriu-zis că poată spună că "nu mai sunt virgini".
Iar dacă tot ești dornic, se poate apela la chirurgie.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

NU! doar în foarte puține cazuri, accidental.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este obligatoriu ca ata sa se rupa in urma unui contact sexual. Ata poate ramane nerupta toata viata.

| Quassaar a răspuns:

Eu după 30 de ani de activitate sexuală nu am reușit acesta "performanță"?

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Depinde. De preferat ar fi să nu se rupă, pentru că are un rol destul de important în sensibilitatea glandului, dar nu este nicio problemă dacă cedează.

| TsunamiiiYay explică:

Funda! *