| nicoleee30 a întrebat:

Baietilor le plac iubitele lor atunci cand ele le propun sa faca sex ? funda happy

6 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Probabil da...
Desi mi se pare putin ciudat sa ii propui la partener/a sa faceti sex.mie nu mi s-a intamplat pana acum sa fac sex in urma unei discutii sau propuneri.

| vladmR a răspuns:

Normal,ca da

| TheSearcher a răspuns:

Sincer, rar iti spune o femeie "hai sa facem sex" sau ceva asemanator. "Chestiile" acestea pur si simplu se intampla, depinde cine face primul pas. Daca femeia face primul pas printr-un sarut baiatul nu va spune: nu. De aici mai departe doar ei vor stiu ce se intampla xD. De obicei baietii sunt cei care fac primul pas si femeia spune : nu. Baiatul este gentleman si nu spune nu unei femei blushing XD.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Depinde nu la toti daca este mai timid o sa ast pana chiar vrei u sa faci daca este mai tupeist cum ii zici sare pe tinelaughing

| s3byk91 a răspuns:

Da, sa stii ca e chiar placut sa auzi de la persoana iubita(fata), dar sa fie asa mai subtil stii? e chiar foarte placut pentru baiat. bafta

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Eu zic ca da, cel putin asa sunt eu