| andreeacojoc3445 a întrebat:

Ce gesturi le plac baietilor sa primeasca de la iubitele lor?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Daciu_Andrei_1990 a răspuns:

Sincer, eu ca bărbat aș fi mulțumit doar cu faptul că îmi arată că mă iubește! Bunurile materiale aduc fericirea doar pe moment. Uite, eu ador momentele în care iubita mă cuprinde cu mâinile de jur împrejur, își pune capul pe pieptul meu și mă sărută pe obraz sau pe frunte (asta pentru mine e foarte important!)

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Buna, depinde de fiecare persoana ce gesturi prefera. dar baietii la fel ca fetele sunt tot oameni, iar noi oamenii avem nevoie de afectiune, pe care o poti exprima cum simti tu : o palma la fund, sa ii saruti lobul urechii, sa ii faci un masaj incitant sau excitant oriunde, ca baietii tot cu gandul la prostii sunt. sau poti sa fii spontana si un pic nebunatica, vezi ce iese...sa tii minte ca trebuie sa faci si ce simti tu, nu doar ce vrea el...