| anabelisa a întrebat:

Baietilor, voi ce apreciati cel mai mult la o fata, in afara de faptul ca vreti ca tot timpul sa fie aranjate, sa nu va faca de rusine in fata prietenelor, asta mai merge, dar mereu aveti pretentii si nu vedeti cate greseli faceti si voi! Imi puteti spune parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Sincer sa fiu eu apreciez 70 % comportamentul si doar 30% aspectul degeaba are ochi albastri si e blonda daca creierul tot blond elaughing

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Anabelisa, atât vreme cât tu-ţi permiţi "luxul" de a generaliza (generalizare = greşeală logică fundamentală) de ce nu şi-ar permite şi Teddy şi eu să te includ şi pe tine în categoria crizatelor?!
Uite eu apreciez cel mai mult o fată care nu se crede superioară mie!
1-0 pentru mine!
Pa!

| Duhovnicul a răspuns:

Si care ar fi acele greseli feminista lu` peste prajit? Ca va suportam fitele, crizele de gelozie si comportamentul posesiv? Apreciez sinceritatea, fidelitatea si respctul. Tu?

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Anabelisa aspectul fizic conteaza ff mult. Toti din ziua de azi zic ca aspectul fizic nu conteaza, decat ceea ce este in interior si una alta. Nu`i adevarat. Prietena mea nu este frumusetea intruchipata. Este indeajuns sa imi placa mie. Nu o sa vezi nici o data o super bunaciune cu un boschetar. Ca o iubeste ala si o face fericita si altele. Nu ai sa vezi. Sau nu ai sa vezi un baiat de 20-25 de ani cu o nasoala care nici nu te uiti la ea ca te sperii. Hai sa fim seriosi. Aspectul fizic conteaza ff mult. Daca nu conta, toate fetele din ziua de azi nu se machiau nu se rujau nu se fardau nu isi indreptau parul sau ondulau etc etc si barbatii sa isi faca parul si ambele sexe sa se imbrace provocator. Ata ete. Numai vrajeli in ziua de azi oh go on

| Ady93 a răspuns:

Hmm... e adevarat ca aspectu e important, dar nu mar supara deloc o zi in care nu sa aranjat deloc daca ea de obicei ar fi draguta, prietenoasa, vorbareata si oarecum roantica.

| Angel977 a răspuns:

Eu apreciez cel mai mult la o fata feminitatea, personalitatea, sociabilitatea, intelegerea si mai ales daca poti sa ai incredere in ea.

| anabelisa explică:

Draga Teddy, sa stii ca nu toate fetele sunt la fel.Nu trebuie sa ma incluzi si pe mine in aceeasi categorie de fete fitoase, care fac crize, etc.Eu nu sunt asa! Eu apreciez la un baiat urmatoarele lucruri:sinceritatea, fidelitatea, inteligenta si simtul umorului.Cum am mai spus-o, aspectul fizic conteaza 50%.

| anabelisa explică:

Kongeriket, nu ma poti include in aceeasi categorie de fete, deoarece:1 Nu ma cunosti!
2 Nu toate fetele sunt la fel!

| vyo_5339 a răspuns:

Pai pe mine nu ma intereseaza ce zice lumea mie sa imi placa si mai stii vorba aia daca iti iei o fata mai uratica o iei pentru tine dar saka iei o frumusete o iei pentru toti

| cristiannn_8836 a răspuns:

Eu nu am nu stiu ce pretentii, doar sa fie ea insusi, fiindca nu ma intereseaza parerea altora!

| mikemike a răspuns:

La o fata apreciez in primul rand feminitatea, sa stie cum sa se comporte in grupul de prieteni.cum ziceai si tu " sa nu ne faca de rusine"... ar fi mai multe de spus... happy

| deen10 a răspuns:

Eu sunt baiat.Pe mine la o fata ma atrage putin aspectul dar ma mult personalitatea

Sper ca ti'am fost de folos!winking