| dragutza2316 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati[dau funde cate vreti la toti dar spuneti-mi opinia voastra plzzzz!]am un prieten foarte bun si are o problema ...vedeti el a avut o iubita si se iubeau si se iubesc foarte mult dar parintii nu sunt de acord si pana la urma i-au despartit.in fine s-au impacat iarasi si s-au certat din cauza ca el a spus sa nu mai stie nimeni{sa nu mai spuna]in afara de mine si inca cineva si ea a spus fara sa vrea si el nu tolereaza asta are un caracter foarte dur si daca si pune ceva in cap asa face si acum ea il tot roaga sa se impece cu ea si nu stie ce sa faca va rog frumos de tot sa va spuneti parerea!

Răspuns Câştigător
| Ahead a răspuns:

Pai sa faca ceea ce simte si ceea ce e cel mai bine pentru ea nu pot vorbi in necunostinta de cauza.

Nu dai prea multe detalii.

3 răspunsuri:
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Ar trebui sa se inpace, o iubire e nemuritoare, si trece peste orice obstacol crede-ma, si oricine merita o a doua sansa, asta daca chiar o iubeste. bafta si sa aiba grija!

| TheRedJumpsuiteApparatus a răspuns:

Eu sincer cred ca trebuie sa treaca peste orgoliul lui si sa isi dea seama ca o iubeste, daca parintii au incercat sa i despart si eu s-au impacat e clar ca simte ceva puternic pentru ea, ar trebui sa incerci sa-i spui lucrurile astea si poate isi va da seama singur. Sper ca v-a iesi bine pana la urmahappyfunda?big grin

| Kosy123 a răspuns:

Sa faca ceea ce simte