| anonim_4396 a întrebat:

Barbati care au intre 1, 50 si 1, 70 o intrebare am, aveți succes la fete? fetelor ati avut parteneri de inaltime mai mica ca voi sau de inaltimea voastra?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

E o intrebare cam fara sens. Uita-te pe strada, in proportie de 99% barbatul e macar cu cativa cm mai inalt. Asta inseamna un singur lucru, si anume ca unul de 1.65m, sa spunem, are sanse cat de cat decente la o tipa pana in 1.60-1-63 si minime la celelalte.
Ca barbat, daca treci de 1.95m inaltime, iarasi ai dificultati in a-ti gasi o femeie careia sa-i placa asta, dar oricum mai mici decat astia pitici.

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu este

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi şi atunci? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stau prea mult pe TPU cred si o iau prea in serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dacă o iei prea în serios, e treaba ta, dar nu e bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e fata, te ai mai gandit la oferta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Care ofertă?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De acum 3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dacă e de acum 3 luni, nu mai ştiu.Reîmprospătează-mi memoria.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii tu nu cred ca ai uitat ca mai refuzat crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aaa.....de oferta aia zici. big grin
Păi ce pot să zic, viaţa merge înainte.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect,asta e