| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați, să zicem că ați avea de ales dintre două femei, ambele șefe, una dintre ele de la oraș, cu studii superioare, umblată prin lume și o alta, de la sat, fără studii superioare.
Ca fizic, să zicem că ambele arată normal și sunt la vârsta a doua.

Pe care dintre ele ați alege-o ca parteneră/soție? big grin

Răspuns Câştigător
| Endy22 a răspuns:

Pe cea cu care poti fi fericit si implinit avand-o in preajma ta…

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-ti spun un banc.
Un reporter a pus intrebarea "Ce preferati, amanta sau sotie?"
Intrebarea a fost pusa unui zidar.Omul a raspuns "-Dom'le,eu vin murdar ca un porc,transpirat ca un cal,nu-mi mai arde de nimic,nevasta e alegerea mea, ea ma spala, ea ma hraneste, ea tot, deci nevasta!"
Intrebarea a fost pusa si unui ginecolog.Care a raspuns:"- Stimabile,toata ziua vad doar pussy-uri,pe nevasta-mea o stiu de-o viata,bineinteles, amanta.E vesela, proaspat mirositoare, fara griji, normal ca prefer amanta!"
De asemenea a fost intrebat si un om de stiinta ce prefera.La care el a raspuns..."-Ce prefer? Si nevasta, si amanta.Cand nu sunt acasa, nevasta crede ca sunt la amanta.Cand nu sunt la amanta, amanta crede ca sunt la nevasta, acasa.Si eu,in biblioteca,citeeeeesc, citeeeeesc!"
Asa si tu, care din doua?
Ambele nu se poate, cel mai probabil niciuna, decat daca sunt schitate si dimensionate exact pe nevoile subiectului masculin!
happy

| wildthing a răspuns:

Ce intelegi prin "sefe"? Sunt sefele mele?
Oricum, de principiu nu-mi trebuie ca partenera/nevasta o femeie "umblata prin lume", nu am nevoie de o femeie "progresista". Ce sa fac cu ea? Mai bine stau singur.

| sierra1 a răspuns:

Din ecuația asta lipsește partenerul. Cum e el, cu care s-ar "completa" el?

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Pe niciuna din ele daca sunt sefe o sa isi subordoneze barbatul la fel cum isi subordoneaza proprii angajati.
Practic sefele sunt potrivite pentru barbatii care le plac sa fie sub papucul femeii.
Mie unul imi place sa fiu mai liber asa de felul meu si daca as nimeri cu una din asta ar fi vai si amar de mine.
In mod clar le evit pe amandoua.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Clar pe prima

| vodami92 a răspuns:

Nu stiu! chiar nu am idee!

| MrAM a răspuns:

O alegi in functie de nevoile tale si prin nevoi nu ma refer la situatia materiala. Sa arate cat de cat oky, sa am cu cine purta o comversatie interesanta si sa ne completam. Pe restul, le facem impreuna.

| Helgiu_Hengistu_1988 a răspuns:

Alegeo pe cea care arata cel mai bine

| Fărăzahar112 a răspuns:

Nu șefa, ci o prietena cu care sa visele sa devina realitate