| cristina_6683 a întrebat:

Barbatii prefera cel mai mult sexul normal, anal sau oral? Voi ce preferati?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La 14 ani pui intrebari despre ce fel de sex prefera barbatii?
De ce te-ar interesa asa ceva?
Ce anume vrei sa afli si nu stii cum sa intrebi?
Ce ti se intampla?
Barbatii, nu copii de 17 ani cum e prietenul tau,iubesc si respecta femeia de langa ei,cei mai multi.
Si nu ar supune-o vreodata la vreo perversiune sexuala!
Ceea ce intrebi tu se poate aplica numai in cazul unei perechi legate,impreuna de ani multi, in care dragostea si respectul reciproc sunt testate si verificate!
Ma nelinistesti foarte mult cu intrebarea asta pe care o tot pui si o repeti, cautand un raspuns care sa te multumeasca!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La o adică și în fața unei provocări sunt gata de desfășurare!
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Normal!

| claus a răspuns:

Astept pm sa incercam si sa vezi cum e fiecare tip. si iti spun dupa ce am preferat cel mai tare. doar sa nu tipi prea tare de fel, ca am niste vecini care au mai chemat politia de cateva ori. serios.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! un barbat prefera sa faca dragoste si sex normal, dar daca generatia tanara ofera tot ce se poate, de ce nu ar gusta din marul oprit? de vina sunt fetele care se ofera si ofera tot.straight facestraight facestraight face

| CrazyTeenager a răspuns:

Experimentarea.

| Anonimul230 a răspuns:

O Timisoreana cu bruma pe ea! O piz** buna grav,legata de pat si data cu ulei, de nu i-as baga si in buric si in urechi si nas, in toate gaurile!

| Scherimuvi a răspuns:

Frate iti zic ceva nu conteaza atat timp cat te simti bine ok

| DdoarEuuu a răspuns:

Cum adica anal? nu-s ce inseamna?
nu radeti de mine e normal.sad

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bărbații, normal.
Porcii. oral.
Sodomiții, anal.
Eu, pensionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer o bere si restul ramane la alegerea fiecaruiahee hee

| sacaliviu a răspuns:

Normal e cel mai tare

| GuessWhu a răspuns:

Oral si Normal ...cazuri speciale de incitatie mare si anal smug dar mno depinde ce-ti place tie mai mult.