| karinamark a întrebat:

Care este diferenta dintre sexul oral, anal si cel normal?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

În toate e vorba de găuri,clar.
Sexul oral = bagă banana în gură,mă'nţelegi?
Sexul anal = bagă banana în fund,mă'nţelegi?
Sexul normal = bagă banana în gaura neagră, mai exact: p**da, mă'nţelegi?

10 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Sunt diferite placeri de ati satisface partenerul.nu cred ca mai ai nevoie de explicatii k vad ca baietii de jos ti-au explicat. pupici

| Afdsa a răspuns (pentru butterfly27):

Băieţii? Bă am plă şi nu ştiam love struck

| butterfly27 a răspuns:

Am zis si eu, de unde sa stiu, la ce nume aveti k ce sunteti...scuzze...

| hotshotb a răspuns:

La cel anal si oral o femeie nu poate ramane insarcinata dar tot se pot lua bolile cu transmitere sexuala.Inafara de asta A ti-a explicat cam tot.

| Gabriella24 a răspuns:

Oral e in guraa, anal in funduletz laughing si normal in pi2da blushing

| Alyceee a răspuns:

Gaura smug

| LookBehinD a răspuns:

Ceva in genu ca diferenta de la Cer la pamant, si de la pamant la subteran.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai,oral,e cu gura,anal e in fund, si normal, in stii tu ce. Funda? big grin

| TuttyFk a răspuns:

Oral - Baga instrumentul in gura
Anal - Baga instrumentul in fund
Normal - Baga instrumentul vagin mai pe inteles in pi91a.