| eu_4890 a întrebat:

Bey... vreau sa i demonstrez prietenului meu ca il iubesc... da chiar nu am nici o idee... voi ce ideei imi propuneti?big grinbig grinbig grinbig grin mersi

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai prin vorbe dar si fapte...respecta-l,trateaza-l frumos, fi sincera cu el, fi naturala, nu il critica ca de obicei baietiilor nu le place sa fie criticati, daca exista iubire intre voi, asta conteaza, fi mereu pasionala si draguta, tandra cu el, asa isi va da seama ca il iubesti si ca il respecti, nu il jigni, iarta-l cand mai greseste, priveste-l in ochi si spune-i un te iubesc sincer, valoreaza mai mult ca o mie de alte cuvinte, alinta-l, fi alaturi de el mereu, iubirea ce o simti pentru el sigur se simte, si el sigur si-a dat seama ca il iubesti si el te iubeste din moment ce e cu tine!

9 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi ca sa gasesti o plaja virgina, evident sa fii si tu virgina, si sa fiti singuri singurei, timp de o saptamana, la fel cum a spus eroul nostru de mai sus...big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am impresia ca nu stii ce e iubirea dupa scris. big grin
Cum? Fara vorbe, prin fapte si sentimente.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Fa-l sa simta asta prin comportamentul tau. In dragoste nimic nu trebuie demonstrat. Simti sau nu simti. Aaaa si renunta la beyyy ca te descalifica!

| IQOnly a răspuns:

Saruta-l intens! Nu doar asa un pic... el asteapta mai mult de la tine!

| aiurica a răspuns:

Hmmm.cum sa ii demonstrezi iubitului ca il iubesti.nu e o chestie pe care poate sa ti-o spuna oricine...Adica poate prietenului tau nu ii place modalitatea in care ii demonstrez eu iubitului meu ca il iubesc...Oricum.eu cred ca cel mai important este sa fi tu insasi.si sa te comporti normal. Daca te cunoaste bine. o sa vada ca il iubesti.asa.pur si simplu.doar din ceea ce esti tu... fara nicio alta demonstratie

| alecs871 a răspuns:

Inseala-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat iti va veni ideea de la sine, si el daca te iubeste va aprecia orice lucru - fie el minuscul, de la o simpla mangaiere..la mai mult. Iubirea consta si in lucruri mici, nu numai in cele mari. Iubirea nu consta in a-i lua neaparat ceva, ci in faptele de zi cu zi, in vorbele pe care i le zici..., in increderea si respectul pe care i le acorzi. Iubeste-l facandu-l fericit...

| kmee a răspuns:

Sa-i demonstrezi? Iti cere el asta, sau ti-a venit tie vreo idee, cum ca nu ar "vedea" ca il iubesti?

| Geo_1903 a răspuns:

Ew ii demonstrez ca il iubesc in primul rand alintandul in toate felurile((ca de ex:iubitel,pisoias,mitule,iepuras, iubiricule, ursulet.))in al 2-lea rand ew de fel sunt asa lipicioasa ((intelegi ce spun laughing )) si mereu il iau in brate si il sarut si etc iar el chiar apreciaza asta dar trebuie sa recunosc ca nici stresanta sa nu-l las sa respire nu sunt :p si uneori niste ochisori care il privesc atent si rusinos in ochi spunandu-i un sincer si calduros TE IUBESC! il vor face sa inteleaga ca tu chiar tii la el.te pupyck si iti urez bafta.love struck