| anonimus123456789102000 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi. Vreau sa ii demonstrez prietenului meu ca il iubesc, dar nu prea stiu cum. Help please.

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Se spune ca o fapta demonstreaza cat o mie de cuvinte. Se mai spune, de asemenea, ca unui barbat sau unei femei, ii poti demonstra cu luna de pe cer si nu ii va fi de ajuns. Mie, imi este de ajuns ca pot iubi persoana respectiva. Pentru mine e important ca iubesc eu, nu ca sunt iubit.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In curand, de Valentine's day, intr-un cadru intim si romantic ai posibilitatea sa-i oferi ceea ce ai tu cel mai de pret. Va reprezenta suprema dovada de iubire manifestata fata de el. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei asta, e suficient să-l iubești sincer ca și până acum. Nimic mai mult.

| presus a răspuns:

Poti sa-i faci un cadou, acorda-i atentia ta, o sa-l faci sa se simta bine.