| deea66 a întrebat:

Bine cred ca imi place de un baiat il cunosc de mult timp dar de abia acum mi-am dat seama ca il plac dar el are iubita i-am vazut poza cum se saruta cu alta pe facebook si de atunci nu stiu parca ma enerveaza ca nu pot sa scap de sentimentul asta ce sa fac sa-l uit sau sa ma placa

Răspuns Câştigător
| Barbati4Femei a răspuns:

Buna,am eu un raspuns. Odata ce placi pe cineva nu poti sa-l uiti, crede-ma! Poza de pe facebook poate e din trecut, cand este intrat pe mess vorbeste cu el si spune-i ce simti pentru el. Fal sa te placa dandu-te pe langa el si el o sa-ti spuna sigur ca ar face orice sa fi cu el. fundita si vot te rog

2 răspunsuri:
| Heath a răspuns:

Teracota, teracota, teracota!

| Lexycesium a răspuns:

Daca baiatul respectiv are prietena,atunci nu te-as sfatui sa intervi tu. Poate el chiar tine la fata respectiva,te`ai gandit la asta? Dar daca chiar nu poti sa treci peste ceea ce simti pentru el,atunci spune`i,vezi cum reactioneaza,daca si el te place, si de abia atunci, poti sa iei o decizie in ceea ce`l priveste.Pana atunci, las`o mai moale. Take care.*