| MariaaCristinaa a întrebat:

a inceput sa imi placa de un baiat iar toata lumea spune ca si el ma place pe mine. dar mi se pare ca asa cum e el cu mine, e cu toata lumea. e genul care se da mai la toate fetele si ca orice baiat se "uita " dupa ele.il cunosc de putin timp si as vrea sa stiu sigur daca ma place cu adevarat, adica sa stiu ca pe celelalte doar le "foloseste" iar pe mine chiar ma place.ieri m-a pupat pe obraz dar azi se purta ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic.totusi il surprind de multe ori uitandu-se la mine si zambindu-mi. nu stiu ce sa zic.probabil ca asa e el. dar eu chiar am inceput sa il plac si m-as simti prost daca nu ar fi sentimentul reciproc.am incercat sa il evit dar el mereu se baga in seama cu mine. ce sa fac? funda si mii de multumiri happy

1 răspuns:
| Alexandro9050 a răspuns:

Probabil cineva i-a spus ca il placi si vrea sa fie cu tine. dar nu vrea ceva serios. parerea mea. (asta daca stie de la cineva ca il placi) daca nu e asta ii place de tine laughing