| Ðÿdy a întrebat:

Bine pai...problema mea este ca mie si prietenei mele celei mai bune ne place de un baiat
Prima oara, el mi-a spus ca ma place si eu am spus ca il consider doar simpatik...la scoala acel baiat se tinea dupa mine si mie atunci nu imi placea de el dar pe parcurs a inceput sa imi placa...
Prietena mea nu stia ca si eu il plac
Si m-a pus sa il intreb daca ii place de ea
Si el nu a stiut ca si eu il plac asa ca a zis Da
Si acum eu sunt un cuplu...si sunt foarte trsita
Azi m-am uitat pe Facebook si aveam eu si prietena mea o poza cu noi doua si el a lasat un comentariu
'Frumoase...mai ales aia din dreapta:angryprietena mea)'
Cand am vazut asta era sa mor
Si acum nu stiu ce sa fac
Help me plz
[O funda mare cat casa si un vot mare cat un avion]

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Sa inteleg ca prietena ta s-a cuplat cu baiatul acesta?
Pai ce poti face acum e sa astepti... daca e si o prietena buna ar fi urat sa strici relatia cu ea doar pentru un baiat. Prieteniile bune sunt cel mai greu de pastrat.

Eu zic sa astepti pana se desparte de ea sau invers.winking