| Suntsaracnuambani a întrebat:

Fetelor le plac filmele de adulți?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Conform unui studiu din 2023, „majoritatea bărbaților și o pluralitate substanțială dintre femei folosesc pornografie".

Grubbs, Joshua B.; Floyd, Christopher G.; Kraus, Shane W. (ianuarie 2023). „Pornography Use and Public Health: Examining the Importance of Online Sexual Behavior in the Health Sciences". American Journal of Public Health. 113 (1): 22–26. doi:10. 2105/AJPH. 2022. 307146. PMC 9755930. PMID 36516393.

Răspuns utilizator avertizat
| Miruna333 a răspuns:

Nuuuu, noi nu suntem oameni. Ce intrebare.

| Carbit9669 a răspuns:

Clar stiu fete care se uita pe pornohab mai rau ca pe Netflix