| DeEa_8789 a întrebat:

BooNA TPU! Daca un baiat :
1.se uita mereu la mine
2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.
3. vrea sa se bage in seama cu mine
4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine
5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei
6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta
Oare il enervez?

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Decat sa va tot studiati atata pasii si miscarile,mai bine vorbiti normal si frumos, ca de aceea sunteti inzestrati cu creier si limbaj. Prea mult va invartiti in jurul cozii, asta-i parerea mea.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place thinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu prea cred. poate te place.thinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Crek el zice ca il enervezi in sensul ca ii strici toate planurile.de cand ai aparut tulaughingadica in sensul ca nu mai poate sa fie ca acelasi de dinainte.thinking

| Andru1996 a răspuns:

Te iubestedevil

| sysy13498 a răspuns:

Nu cred creka te place

| Mihaela_5801 a răspuns:

Dar ti-ai pus intrebarea ca poate va place la nebunie unul de altul? nu sunt sigura dar citit ceea ce tu ai scris am inteles ca cind are ocazia mereu te priveste in ochi! poate el in ochii tai gaseste acea pace si acea siguranta care nu o mai gaseste nici intr-o fata! poate asigurinduse ca tu tot il privestiil face mai sigur pe el insusi! Ar fi bine sa vb cu el! bafta!

| Anonim_7591 a răspuns:

Bunahappy
Depinde ce iai facut de ti-a zis ca il enervez. daca ti-a zis doar ca sa te tachineze e clar ca te place dar daca il stresezi sau faci ceva care l-ar putea enerva inseamna ca a vorbit serios. Eu nu tea-s sfatui sa il intrebi direct daca il enervezi incearca sa gasesti alte metode prin care sa afli cum ar fi sa il eviti cateva zile... daca il enervezi nu o sa faca nimic in acest sens dar daca doar a glumit o sa incerce sa te caute sau sa iti capteze atentiawinking sper ca te-am ajutat:*

| Alexandra3012 a răspuns:

Se poate sa fie o atractie intre voi iar baiatul sa nu stie sa isi exprime sentimentele, dar e clar ca nu il enervez happy

| DeDii a răspuns:

Nu e indragostit d tinehappy love is in the airrolling on the floor

| starky a răspuns:

Te place

| Didishor_2419 a răspuns:

Nu cred ca il enervezi...
ba din potriva
chiar te place...
si cred ca si uh il placi...
big grin