| DeEa_8789 a întrebat:

Boona TPU. Un baiat la scoala se uita mai mereu la mine cand trec pe langa el. Oare il enervez? El asa zice, dar m-am uitat in ochii lui si nu arata asta. Oare ce simte pentru mine?

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, Andreea!
Poate ca baiatului ii place de tine dar nu stie sa isi exprime sentimentele fata de tine si recurge la alte metode de a-ti atrage atentia : Te cicaleste, te jigneste, te ignora si lista poate continua. Daca nu i-ai gresit cu nimic, atunci de ce l-ai enerva? Pai e simplu : Pentru ca dorea sa iti atraga atentia si pentru ca te place.

| ionela22 a răspuns:

Daca cineva nu te place in primul rand nu iti cauta privirea, nici nu te priveste.Sigur te place si prin asta te tachineaza.

| deea89 a răspuns:

De simtit nu stiu ce poate simti, dar odata ce treci pe langa el si se uita mereu la tine sigur pe place.ca daca il enervai fi sigura ca nu se uita la tine asa degeaba si mai mereu.

| mutzy211 a răspuns:

Eu cred ca il INERVEZI nu il enervezi...
INERVÁ-A produce o stare de excitare a unui organ sau a unui țesut. – Din fr. innerver.

| tsunade a răspuns:

Pai daca el spune ca il enervezi poate o spune pentru ca ii e teama sa iti spuna ce simtepentru tine. deci sigur te place