| DeEa_8789 a întrebat:

BooNA TPU! Daca un baiat :

1.se uita mereu la mine

2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.

3. vrea sa se bage in seama cu mine

4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine

5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei

6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta

Oare il enervez?

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ei e rusine sa iti zica ce simte pentru tine... Fa tu primul pas! Fi mai tupeista!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu cred ca il enervezi...te placehee hee

| ynna93 a răspuns:

laughing).cred ca te place.tongue

| SunshineGirl a răspuns:

Nu`l enervezi.Creca te place.

| RawrLexa a răspuns:

Cred ca vrea sa te cuncereasca :d. Lasa`l pe el sa se uita la tine mai mult :d, cum ar veni "lasa`l sa fiarba" asa vei dezlantui un mister si el o sa vrea sa se apropie de tine :p.
Nu ai cu ce sa il enervezi :d
Sper ca ti-am fost de ajutor day dreaming
Funda?:d

| Stefania96dfg a răspuns:

Nu il enervezi, el asa spune ca tu sa nu-ti dai seama ca te place, crede-ma si eu am trecut prin asta!

| denydeny a răspuns:

Ii place de tine love struck

| orion a răspuns:

Vrea sa ti-o dea la gaurica laughing)

| YLoveNiniForeverFan1 a răspuns:

Da'mi si mie id'ul tau printr'un mesaj la mine nu merg mesajele puppy dog eyes