| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Boona:*love struck
Deci as vrea niste sfaturibig grin
Acum sa va spun povestea...chatterbox.
Deci eram cu baiatu`l acela noulove struck Ciprianlove struck Si dupa noaptea astalove struck care a fost foarte furmos sa imi petrec noaptea cu cineva asa romanticlove struck Faza e ca dimineata m`a intrebat daca vreau sa fiu cu ellove struck.Eu i-am spus ca dalove struck pentru ca il iubesc enorm Problema este ca s`ia uitat telefonul la mine in geanta pentru cateva momente si m`am uitat putin prin mesajele lu[ stiu ca nu e prea frumos:d. dar nu am vazut decat 2 mesaje ] prin care el trimitea vorbe dulci la alte fete.acum nu stiu ce sa faccrying
Eu as sta de vorba cu el, sa-i explic totu`l. a spus ca tine mult la mine, toata saptamana m`a invitatin oras...imi cumpara trandafiri, ne sarutam, ma tinea strnas de mana. dar am vazut acele mesaje... mesajele erau trimise in timpul saptamanii acum vreo 3-4 zile.si in momentul cand era cu minecrying el primea mesaje de la alte fete.bine.atunci nu era nimic intre noihappy. astrece peste asta.nu e nimic asa de iesit din comun + ca nu sunt asa geloasa.sunt.dar abia m`a intrebat daca sa formam un cuplulove struck intrebarile sunt:
1)Cum ati crede ca ar trebui sa-i spun astea?
S`au sa nu`i spun ca stiu de mesaje.si sa-l las sa vad daca imi zice ceva.si sa stau cateva zile pana vad cum reactioneaza.in timpul relatiei?

2)Acush se apropie ziua lui de nastere face 18 anilove struck as vrea sa-i iau un cadou frumos...cat savada ca simt mult pentru el, si as face orice... el deja cand nu eram impreuna mi-a cumparat un lant de aur cu numele meu pe el:-s. deci vreau ceva care sa-i ramana in suflet+ ca voi fi langa ellove struck si vom sta numai noi 2 de ziua luilove struck

Multumesclove struck Fundaaalove struck +votlove struck

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Pai daca te iubeste atat de mult si isi permite sa cheltuie atat cu tine eu te-as sfatui sa nu ii zici nimic de acele msj si ca idee de cadou. ti-as sugera:
-un tatuaj semi-permanent cu 18 si o inima in interiorul careia se afla initiala ta
-o bratara gravata
-orice lucru personalizat
-un animal
-o sticla de parfum si sticla sa fie personalizata(ca forma, scris etc)
si pentru ziua lui ti-as recomanda o cina romantica+o camera la hotel (indiferent ca aveti relatii intime sau nu)+cadoul+o vedere mirifica de la geamul camerei cred ca e tot ce v-ar placea amandurora:* sa ai grija si petrecere frum acolo.intre voi:X

4 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Nu are rost sa strici relatia pentru niste mesaje, explica-i frumos ca nu esti de acord sa mai tirmita mesaje cu respectivele!
cu cadoul nu te pot ajutahappy, mie personal imi place orice cadouhappy

| kidboo a răspuns:

Te bate rau limba romana oh go on

| Liviuuuuu a răspuns:

Deci in primul rand:lasa-l sa vezi daca iti va spune despre mesajele pe care le are. Daca nu va spune, incearca sa aduci cumva la vedere acel subiect. Daca acele mesaje n-au insemnat nimic, iti va da o explicatie prin care tu vei simti ca nu te minte si ca tine la tine.Cu totul ca ti-a cumparat bratara de aur si alte chestii, ar fi cam bizar sa trimita mesaje si la alte fete. Sfatul meu, incearca sa te interesezi(fara sa stie el) ce face in timpul liber(daca se intalneste cu alta fata etc.)Daca nu, inseamna ca te iubeste si ca tine la tine.

| mariana7621 a răspuns:

1)Din punctul meu de vedere eu cred ca tu nu trebuie sa-i spui! 2)Eu tias propune sai iai un ceas de mina sau un tablou mare desenat in creion (o poza unde sunteti ambii)... sper sati ajute sfaturile mele