| Juni666 a întrebat:

Mie imi place de o fata (si ei de mine) si am vorbit cu prietena ei cea mai buna prin mesaje, iar acolo i-am spus ca vreau sa stau cu ea chestii. mai pe seara a vazut mesajele in telefonul prietenei sale si mi-a spus ca a vazut mesajele. ce sa ii spun? eu chiar vreau sa stau cu ea dar a vazut mesajele astea si nu vreau sa creada ca o iau cu japca.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ii spui asa "Nu are rost sa neg, asta e adevarul, imi place de tine" e adevarat, si daca te place si ea cum vei spune sunteti ca si impreuna...

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai depinde ce ai scris in mesajele alea. de ce ar crede ca o iei cu japca? Daca doar ai spus ca iti place de ea, atunci spune-i ca e adevarat ce ai scris acolo, si vezi ce vrea si ea.

| npx770 a răspuns:

Spune-i adevarul. Daca ii place si ei de tine, atunci o sa inteleaga.
Spune-i ca ai avut nevoie de ajutorul prietenei ei, pentru ca tie iti era putin rusine. Spune-i ce simti...happy

| Cryystynuutz a răspuns:

Pai...spune-i ca ti la ea foarte mult si ca o iubsti nu vrei sa o pierzi sau sa o ranesti.