| ριѕуuuX a întrebat:

Brigaela, te rog raspunde la aceasta intrebare! Am avut contacte sexuale protejate azi si lunea trecuta.Saptaman trecuta a fost totul oke`. a fost protejat dar la un moment dat s`a rupt prezervativul si noi am continuat in jur de 5 minute fara sa ejaculeze, pana sa obervam.Astazi am rupt prezervativul de doua ori si la al treilea si-a dat drumu in mine. Dupa care nu am mai continuat... In aceste partide au fost si anumite momente in care si-a introdus`o de cateva ori fara prezervativ. Care sunt sansele unei sarcini?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 4 si 27% pentru fiecare contact sexual cu prezervativ rupt.
Voi doi fie cumparati prezervative foarte proaste, fie de dimensiuni nepotrivite, fie nu stiti sa le folositi. Prezervativul ar trebui sa se rupa o data la 4-500 de ori, nu de 3 ori din 4

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tilica, tocmai ti-am trimis jumatate din castig...

| mgtow a răspuns:

Puteai sa ii trimiti un mesaj privat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Măi cum naiba numai la voi se rupe prezervativul?! Am folosit câţiva ani metoda asta şi nu s-a rupt niciodată.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pe scurt, şansele unei sarcini sunt extrem de mari! Erai în perioada fertilă (sau nu ştii cum stă treaba cu asta)? În orice caz, faptul e consumat. Îţi recomand să te programezi cât mai urgent la un ginecolog pentru a te sfătui despre pastila de a doua zi (se ia în maxim 72 de ore de la contact) şi în principal, despre problema ta.
Mult succes şi să ai mult mai multă grijă în viitor?

| Papusik a răspuns:

Mai bine te-ai duce sa cumperi pilula de a doua zi.
Costa aproximativ 90 ron.
Daca, spui ca a ejuacuat in tine, si tu daca erai in perioada ferila, poti fi mamica.
Asa ca fugi repede la farmacie si i-a pilula.

| Buttercup30 a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine, sunt de 90%
trebuia sa iei pastila de a doua zi, acum nu prea mai ai ce sa faci, fa-ti un test de sarcina si vezi cum iese. Daca e pozitiv nu mai merge decat avort thinking

| ema69 a răspuns:

Ai sanse mari sa ramai insarcinata.Da fuga la farmacie dupa pilula de a doua zi...

| ProjectJackpot a răspuns:

Da-i un mesaj privat brigaelei, sigur iti va raspundewinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Felicitari mamico happy sa o chemi pe Ud-rea sa naseze ca ea nu e sora marinarului laughing rolling on the floor

| oanacatalina a răspuns:

Şansele sunt foarte mari dacă spui ca a ejaculat în tine, eu îţi recomand "pastila de a doua zi", costă în jur de 90 de lei într-adevăr e scumpă, dar e eficientă... Însa trebuie luată în maxim 72 de ore de la contactul sexual. Îţi urez succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, daca mai raspunzi la intrebari in direct sa stii ca vorbesc cu aia de la ANAF sa te taxeze la sangue, eeeeeeeee dracia naibii laughing