| Username7388383839 a întrebat:

Bun,deci vreau sa aud pareri de la straini cum arat.Adica daca intreb pe o/un prieten/a,sigur n.o sa zica ca is urat,din bun simt. Vreau parerea voastra despre cum arat, mai jos aveti poze, multumesclaughing))) nu stiu dc fac asta : Xd https://imgur.com/gallery/5Anze

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bn nu arati dar eu cunosc indivizi care arata bine si tot nu au parte de o femeie de casa.

| Necunoscut112 a răspuns:

Arăţi ca un copil ce eşti. Puteai pune o poza cu o lumină mai bună, dar probabil nu ai vrut să ti se vadă problemele pubertăţii pe faţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce trup, vai ce picioare, vai ce cap de vrăjitoare!