| Anee1667 a întrebat:

Bună TPU!
Am fost într-o relaţie cu un băiat aproximativ 4 luni, lucrurile au decurs frumos, ne-am înţeles super bine şi chiar l-am iubit şi îl iubesc foarte mult.
Ei bine, în ultima vreme începusem să ne certăm, el începuse să mă mintă cu unele lucruri spre exemplu cu unde se duce, adică mie îmi spunea că merge la un prieten să îl ajute cu ceva şi el de fapt era în club, dar am trecut peste aceste lucruri.
Când ne-am văzut am aflat de la un prieten de al lui că în urmă cu câteva săptămâni ar fi văzut în telefonul lui conversatii cu cateva fete, cateva schimburi de inimi, cateva complimente. ( nu am avut niciodata parola lui pentru ca aveam incredere si mi-a spus in nenumarate randuri daca vreau sa mi-o dea si am spus ca nu ), acel prieten al lui a mentionat si ca el i-ar fi spus de cateva ori sa-i gaseasca o gagică, apoi am mai aflat că de fapt mă minţea mai mereu cu locurile în care se duce.
El a incercat sa-mi clarifice situatia si spune ca nu a fost nimic si ca m-a mintit cu locurile in care merge doar pentru ca era constient ca ma voi supara daca as sti unde.
M-am despartit de el si ei bine, tot spune ca ma iubeste, a plans fata mea, imi scrie mereu desi nu-i raspund, se taie pe maini cu initiala numelui meu, mi-a oferit parola fara sa i-o cer, mi-a propus sa ne mutam impreuna, toti prietenii lui spun ca ma iubeste si ca a facut o mare greseala, ca plange, ca sunt totul pentru el.
O parere cu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E genul de om ipocrit. Încearcă sa te manipuleze, sa te întoarcă înapoi la el, se joaca cu sentimentele tale. Iar ca se taie pe mâini nu este ceva normal și ar trebui sa consulte în psihiatru. Face totul cât sa atragă atenția asupra sa. După părerea mea nu ar trebui sa bagi în seama tot acest teatru al lui. Dacă te-a mințit odată, o va face și a doua oară. Mai bine îl uiți.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Tu ești o persoană geloasă?
Doar așa s-ar explica faptul că te-a mințit.

| Crackman a răspuns:

Stai departe de ala happy este un pericol pentru el si pentru tine