| Aliyaa a întrebat:

Buna!kiss 1.Cum va ti cunosut iubitul/iubita?
2.Cum a fost prima intalnire cu iubitul/Iubita vostra?hee hee

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Buna!kiss, hm...Am fost in acesi scoala pana anul trecut}, si aveam si antrenamente impreuna-volei, si la un moment dat mi-a cerut id-ul si m-a chemat la piscina era vara-nu m-am duslaughinga ramas cu id-ul si am vorbit vreo 2-3 luni, apoi am iesit in parc era o zi frumoasa de apriliebig grin, ne-am plimbat am vorbit vreo 3-4 ore, am mancat vata pe batlaughingam mers si la zoolaughing(dupa), si de autnci suntem impreuna apoape 10 luni...big grin

12 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

1. ne-am cunoscut prin intermediul prietenei mele.am vorbit o saptamana la telefon si pe mess. apoi ne-am intalnit.

2. a venit si m-a luat de acasa ca sa il vada ai mei si sa il cunoasca. apoi am mers la pizza si la film(in loc sa ne uitam la film, am vorbit incontinuu). de la inceput m-a atras felul lui de a fi, caracterul si cum sa simteam eu langa el. dupa aia m-a adus acasalove struck. suntem de 4 luni impreuna. :*

tu? smug

| nobody_9468 a răspuns:

Il cunosc, ca amici, de vreo 5 ani, mi-a placut de el si vroiam sa fiu cu el acum 2 ani, insa a fost ceva trecator si anul trecut mi-a m'ai placut de el, insa tot trecator si acum daca am avut sansa am profitat de ealaughing

cum a fost prima intalnire?laughingprima zi de scoala din acest an, pur si simplu m'a luat in brate(desi facea asta de obicei cu toate fetele) si m'a sarutat pe obraz la inceputwinking, apoi m'a condus pana aproape de casabig grinbig grinbig grin

baftabig grinbig grinbig grinwinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Prima intalnire.inca nu am avut parte de prima intalnire... dar voi avea in curand...nici nu imi imaginez cum va filaughing nu o sa mai am aerbig grin :X

| daniDeeDee a răspuns:

In prima zi de scoala. happy

YAY...

eu eram rosu, ma indreptam spre ea cu pasi mici, leganat, ma uitam pe sus si cand am vorbit cu ea pentru prima data, nu ma mai opream din balbaithee hee

cam asa... big grin

| jocnecurat a răspuns:

A trecut mult timp de atunci...

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu l-am cunoscut acasa la el prima intalnire cu el a fost superba el este atat de romantic! Il iubesc f.f.multkiss kiss

| tynatwine a răspuns:

1. La mine in camera l-am cunoscut rolling on the floor
2. O plimbare de seara.

| tynatwine a răspuns:

Interesant imi e sa aflu de ce raspunsul meu e considerat de 3 ori stupid! Chiar asa a fost nah... ce? A fost la voi mai interesant?

| cristina_4037 a răspuns:

Buna. A fost asa, ciudata laughing Prima data acum 4 ani, l-am cun pe net. blushing. Dupa vreo 2 luni ne-am vazut, aveam niste emotii, laughing. Cand ne-am vazut mi-a dat un trandafir rosu. Si ne-am dus la un film. Unde la un moment dat, " vroia sa imi vada" bratara si m-a luat de mana. Atnci am simtit niste fluturi in stomac. Apoi s-a terminat filmul si am mers sa mancam ceva si apoi de la mall pana acasa am mers pe jos laughing...stefan cel marebig grin. Apoi ne-am tot vazut pana am ajuns sa fim impreuna big grin

| Dizzy a răspuns:

1. L-am cunoscut cand aveam cateva saptamanirolling on the floor.[prieteni de familiechatterbox]

2.Am fost la pizza:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram foarte ingindurat si am vazut o mina care se indrepta spre mine si mai mult instant am intins si eu mina si am auzit asa ca de departe;-Ma cheama Mhaela.Si eu fara sa-mi dau seama;-Apoi du-te daca te cheama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Am facut cunostinta din intimplare pe telefon!
o prietena mi-a dat num. cu nu-s tia nici ia cine e...am facut cunostinta apoi ne-am vazut pozele! eu l-am placut si el m-a placut! dupa asta ne-am vazut peste vreo 2 luni! a fost ca o poveste! nemaipomenit de frumoasa! si iak avem deja 2 ani si 4 luni de cind ne intalnim si ne iubim!
II tot super...