| sweet_3921 a întrebat:

Voi cat timp petreceti la o intalnire cu iubitul/iubita voastra?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand cunosti o persoana la inceput nu prea e o prioritate. Ai multe griji si tinzi sa ignori partenerul. In functie de intalnirile scurte de la inceput insa iti poti da seama ce fel de persoana este si la un moment dat ajungi sa nu poti trai fara el. De asta persoanele se muta impreuna. De asta se si casatoresc. Cu timpul daca persoanele se plac mult sentimentele se intensifica si din ce in ce mai mult ai vrea mereu sa stai langa persoana iubita.

| Hmmmm a răspuns:

Asta depinde de cat timp suntem impreuna.
in general la inceputul relatiei prefer sa petrec mai putin timp cu el, asta pana il cunosc asa cum trebuie.cu trecerea timpului intalnirile se prelungesc.