| anonim_4396 a întrebat:

Buna :3 am o intrebare. deci. am 16 ani straight face si recent o prietena mi-a aratat un site " fantezii si pasiune " in care era vorba de violuri, fantezii etc. si am citit. mult :3 mi s-a parut interesant happy... e normal sa poftesc la chestiile astea cand inca sunt virgina? :3.e normal sa poftesc la ceva ce nici macar nu am facut? happy funda :* happy

Răspuns Câştigător
| Anonim0078965 a răspuns:

E normal.Aceasta este o varsta in care hormonii alearga prin tine, e o varsta a curiozitatii si sunt multi in situatia ta. Deci nu te teme ca e normal big grin.

| Ștefi9 a răspuns (pentru Anonim0078965):

Si ce ar trebui sa fac?

| anonim_4396 explică (pentru Ștefi9):

In nici un caz sa te apuci de prostii 'sex' la varsta asta.
Masturbeaza-te thinking

16 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Da,si nu prea. Insa ai grija ca aceasta ca aceasta pasiune a ta sa nu fie trasformata in ceva real!

| Blamely a răspuns:

Da, e normal, n-ai nimic cu capul, doar hormonii ce urcă prin el, fapt normal la vârsta ta.

| RedDeath a răspuns:

Nu e normal sa visezi la violuri. Daca o patesti, te mai vad eu ce entuziasmata mai esti.

| LSMM a răspuns:

Tu ce credeai, e normal?

| sirD a răspuns:

Da, suntem niste creaturi speciale capabile sa ne imaginam experiente netraite si in plus la 16 esti plina de hormoni

| EdiShadow a răspuns:

Iubito, stai linistita. E normal, explodeaza hormonii in tine.

Sa-ti faci si prieten si sa-ti incepi si viata sexuala, ai sa fi o leoaica nebuna.

BAFTA!

| CamiCalara a răspuns:

Hmm..ciudata intrebare laughing) las` ca se rezolva Stef!

| Ștefi9 a răspuns (pentru CamiCalara):

Pff laughing taci.

| CamiCalara a răspuns (pentru Ștefi9):

laughing Trece tu...de la sine ai sa vezi.

| Tivadar_Raluca_1998 a răspuns:

E normal să fii interesată de descoperi chesti. :*