| Dailanitus a întrebat:

Am o intrebare. Iubita mea (stam de 5 luni) are o prietena, cea mai buna prietena a ei, se cunosc de foarte mult timp, si ii spune absolut totul chiar si despre ce facem,cum facem etc. Faza e ca sunt putin gelos pe ea. Adica ele se mai prostesc asa, se mai pipaie, isi pun mana pe la sani, razand etc si am vazut ca nu ii e rusine de ea, sau cand mai doarme la ea si vorbim la telefon le mai aud tot asa prostindu-se, razand. Acum nu stiu daca o fi bi....sau nu, ma rog Si faza e ca sunt cam gelos pe chestia asta, adica as vrea ca eu sa fiu singurul
care face chestiile alea. Voi ce spuneti, oare e normal sa fiu gelos pe chestiile astea, chiar daca e vorba de o alta fata, nu de un baiat?

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Mari sperante ai, nu happy

Răspuns utilizator avertizat
| irina20 a răspuns (pentru irina20):

Sper sa ti se indeplineasca fanteziile, dar ai grija daca nu esti in forma...s-ar putea sa renunte la tine.:*

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce copil imatur esti, adevarat grait krem: mintile sunt blocate cu lacate. si raspunsurile pe masura intrebarii, cum sa fi gelos pe asa ceva, ca are o rpeietna apropiata? si ce daca se pipaie? incordatule

| Oana92 a răspuns:

Din punctul meu de vedere comportamentul lor nu e normal. Adica nu cred ca e ok ca se pipaie si etc. Inteleg ca isi spun tot(desi e si asta putin cam exagerat) dar sa se pipaie e cam mult...

| AndyLavy a răspuns:

Posibil, cu toate ca sunt lucruri diferite, dar ei su cred ca as fi gekoasa adica iubitul meu ar avea un prieten cu care ar face lucruri de genu. Hai ca de vorbit orice, mai e cum mai e, desi nici aici nu sunt de acord, pentru ca este viata voastra intima privata, ar tebui sa ramana intre voi, dar totusi sa se pipaie laughing...e cam aiurea. Ar trebui sa ai o discutie serioasa cu ea.Acum pe bune, ar trebui sa isi schimbe putin comportamentul..bine acum depinde si de cati ani aveti voi, si cat de maturi sunteti.

| AndyLavy a răspuns:

Dar si eu cred ca as fi geloasa*
Scuze pentru aventualele greseli. Din neatentie happy

| Memesita a răspuns:

Si eu am niste colege care fac asa si nu stiu ce sa cred laughing).

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Stai calm, nu ai de ce sa fii gelos, sunt fete, rad, se distreaza, o sa i-o faci si tu la un moment dat, stai calm. si nu mai fii gelos pentru ca nu ai de ce!