| Night a întrebat:

a-ti mai intalnit cazuri, sau a-ti patit sa va "placa"de cineva pe mess sau pe hi5? adica eventul daca l-ati vazut doar o data si apoi a-ti mai vb pe mess, si a-ti facut schimb de poze? am vb cu el, vorbeste frumos cu mine, va bate cate apropo-uri...eu sunt in situatia asta... voi ce parere aveti? mie una nu prea imi place ca simt asa, dar nu stiu de ce am patit, mai ales ca nu l-am vazut decat rareori si nu am mai patit chestia asta niciodata.multumesc anticipat, fara misto-uri ca sunt de prost gust si astept cat mai multe raspunsuriwinking

4 răspunsuri:
| mutzy211 a răspuns:

E normal sa-ti placa, mai ales daca e dragut...sti vorba "ochii vad inima cere". Tot ce trebuie sa faci daca vrei intr-adevar ceva cu el, e sa-i spui acest lucru, sa va intalniti la un suc si poate cine stie sa aveti o relatie normala. Poate te si indragostesti...winking

| Kheeda a răspuns:

Mie mi s-a mai intamplat. sa-mi atraga atentia un tip dragut. Intalneste-te cu el cel mai bine big grin Succes!

| Night explică:

Kamarera, tu cati crezi ca am? asa dupa tine?happy
Mersi pentru raspunsurikiss

| kamarera a răspuns:

Cati ani ai?