| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema,imi place un baiat,si ca orice baiat isi bate joc de o fata atunci cind afla ca il place,asta am patit-o si eu,mi-a fost si imi este dureros, spun ca inca imi este, deoarece aceasta inca continua.Stiti,colegul meu de banca e nebunatic ca si el,si se inteleg bine,la pauze ma vorbeste de rau, si ii face o parere rea despre mine colegului meu, care este nou in aceasta clasa si nu ma cunoaste bine...azi i-am scris pe un sait de socializare urmatoarele cuvinte :,, Pret, auzi Y tu ce crezi ca daca esti mai mare cu vreo 3 ani pai ai voie sa te pricalesti de mine? nu te doare limba sa zici minciuni lui X eu stiu ca esti mincinos da poate iti ajunge"? mi-e frica, credeti ca am facut bine ca i-am zis toate acestea? sad va rog fara glume de prost gust. Mersi anticipat sad

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

I-ai dat o replica buna, bine ai facut, si nu te lasa sa vada ca nu e el buricul pamantului

| mikey06982 a răspuns (pentru mona):

Da,dar acum ma tem de raspunsul sau sad

5 răspunsuri:
| OanaAndreea16 a răspuns:

Da, nimeni nu-i mai presus decat tine. E clar ca si el simte ceva de face asta. de obicei baietii carora nu le pasa, nu actioneaza in nici un fel. Urmareste el ceva.

| mikey06982 a răspuns (pentru OanaAndreea16):

Nu cred ca simte ceva, am impresia ca ma priveste cu indiferenta

| Spider2Wolf a răspuns:

Eşti din Republica Moldova şi reţeaua de socializare fiind >>>> Odnoklassniki. deci, dacă vrei dă-mi un mesaj sau chiar un răspuns şi poate te ajut eu! happy P.S. Şi eu sunt moldovean.

| mikey06982 a răspuns (pentru Spider2Wolf):

Dada...sunt din moldova happy