| Strwberrs a întrebat:

Buna! Aceasta e o intrebare pentru baieti. Va plac fetele care au fundul mare si sanii mici sau sanii mari si fundul mic? Nu imi ziceti ca amandoua ca nu va dau funda. Explicati va rog si de ce. (Ps: vreau sa lucrez la o sala de gym ca sa imi dezvolt sanii sau fundul) RASPUNS+EXPLICATIE PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Mie imi place fata care este ea insasi, care nu isi face griji pentru fundul sau sanii ei, ci care se preocupa mai mult pentru sufletul ei decat de trup, pentru ca trupul va imbatrani si se va scoroji, dar sufletul va trai si cand sufletul e curat automat e frumoasa, o frumusete interioara care se vede la exterior, in ochii ei, in mimica ei, in gingasia ei, in in ea insasi, si atunci merita toata atentia mea. Trupul e mai mult pentru placere, nu pentru iubit.

| Strwberrs explică (pentru slayer09):

Ador acest raspuns!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru slayer09):

Deci si cu baba Vanga te-ai combina daca ar avea un suflet curat si gingas?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Strwberrs):

Tu esti constienta ca in raspunsul ala siropos sunt baliverne si basme de pe vremea comunismului?

| slayer09 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E greu de explicat celor ce vad numai cur si tate cum e partea cu iubitul. Dar ca sa iti dau un exemplu, sa stii ca sunt necrofili care nu au nicio treaba, deci de ce nu ar exista si barbati care ar iubi omul asa cum e el, nu dupa cum arata. E clar ca la prima vedere daca vezi pe cineva urat...e urat, pentru ca ochiu percepe uratul si frumosul, dar nu trebuie judecat, dar daca stai sa il cunosti si are un suflet asa cum vrei tu sa stii ca nu mai vezi uratenia exterioara ci vezi frumusetea interioara, dar extraordinar de greu in ziua de azi sa nu te axezi pe placerea fizica.

| Strwberrs explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dadaaahappy

| Strwberrs explică (pentru slayer09):

Exactt

38 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu am suportat si nu voi suporta niciodata cooru' mare. Cooru' unei femei imi atrage atentia mult mai mult decat sanii, dar nu prin dimensiune, ci prin forma...trebuie sa fie mic dar obraznic, bombat, sa te faca sa vrei sa musti din el. Dintr-un coor mare in nici un caz nu vreau sa musc...tot ce-mi vine in minte atunci cand vad unul, e cate sute de basini ies prin el zilnic.
In privinta sanilor, de asemenea nu-mi place sa fie prea mari, pentru ca imi imaginez o vaca, dar nici sa fie plata. Ideal ar fi sa aiba o dimensiune medie, normala.

| Strwberrs explică (pentru wildthing):

"Cate sute de basini ies prin el zilnic"- e cel mai amuzant raspuns de pe TPU in opinia meahappy

| stef87 a răspuns:

Daca vrei o parere strict pe partea asta fizica, a mea sa stii ca e exact ce nu doreai: trebuie sa existe o anumita proportionalitate, iar ce e prea mult strica.

Daca mai pui la socoteala ca pana la urma indiferent de marimea lor, sanii au mereu farmecul lor, iar fundul la fel, ca e mai mic sau mai mare, are farmecul lui, ajungi sa te gandesti ce de fapt ne-o fi placand? Asa suntem setati, sa fim atrasi de voi, indiferent cum aratati. Sa fim excitati chiar daca nu are formele standard ale miss univers. Pe cati intrebi, atatea raspunsuri diferite.

Cel mai important va ramane felul tau de a fi, modul cum te intelegi cu acea persoana. Pentru ca degeaba ai formele pe care el le visa daca dupa cateva luni el realizeaza ca nu va potriviti (sau tu nu il doresti).

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mie imi plac femeile cu fundul mare..sanii se pot rezolva cu operatie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bine frate

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

laughing se vede gingasia din suflet

| RAY a răspuns:

Cat de ipocrit este răspunsul câștigător, e vrăjeala fata, contează sâni si fundul, avem multe fantezi cu fundul si sâni, sufletul laughinglaughing el este excitat de suflete

| Strwberrs explică (pentru RAY):

Foarte bine. Exact asa si trebuiehappy

| Mosotti a răspuns:

Eu cum nu vreau funda zic ca imi plac amadoua variantele, cel mai mult conteaza figura sa ma atraga, mai putin conteaza sanii si fundul.

Sanii nu ii dezvolti la sala, aia raman cum sunt.
Fundul se mai modeleaza putin dar nu cine stie ce, marimea lui va ramane aceiasi, la sala modelezi corpul in general mai ales partile pe care le lucrezi, picioare cand alergi, faci ex de picioare, maini, etc.

| Strwberrs explică (pentru Mosotti):

Am vazut ca se pot imbunatati la sala si sanii cu mult efort si exercitii

| Mosotti a răspuns (pentru Strwberrs):

Pai nu exista exercitii pentru sani, in general se modeleaza partile active pentru care sunt exercitii.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Nu auzi ca ala e atras de suflete laughinglaughing excitare spirituala

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vrei îți dau eu ție câte funde vrei de la mine, că mie tot fetele și cu sânii și cu fundul mare îmi plac. laughing
Explicație : fund mic sau sâni mici/deloc au băieții.

| J0B0MAT a răspuns:

Ce variante sunt astea? Varianta corectă e sâni mari și fundul mare, oricine spune altceva te minte.

| Goete a răspuns:

Optiunea fund mic, sani mici de ce nu este?

| VoidEternal a răspuns:

Prima varianta. Nu am ce sa explic e vorba de preferințe. Daca doar o singura chestie poate fi mare atunci aleg prima varianta.

| DonEduardo a răspuns:

Fundul mare si sanii mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu sâni medii și fund mic și drăguțe la fata. Dacă are fata în construcție degeaba are dotări full opțion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc nu ti le dezvolți pe amândouă, asa iesi în câștig dublu dacă tot vrei sa le lucrezi. Dar ca să îți răspund la întrebare. Eu prefer fata sa fie naturala, asa cum a dat-o Dumnezeu! Ca are sanii mici sau fundu mic, mie nu îmi pasă. Dacă exista acea atracție fizica și emoțională,, restul sunt detalii. Întrebarea e, tu vrei sa o faci pentru tine ca să te simți mai bine sau vrei sa o faci ca să atragi priviri? Dar iti apreciez ca vrei sa te duci la sala sa faci mișcare. Bafta și sper ca e ok răspunsul meu.

| Strwberrs explică (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa atrag priviri, am vrut sa vad parerile baietilorwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Strwberrs):

Mie îmi plac cele naturale din toate punctele de vedere!

| Strwberrs explică (pentru anonim_4396):

Ma bucurhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer o tipa cu fundul mare si sanii mici dar sa aiba conformatia corpului in forma de clepsidra. Consider ca aceasta forma de corp e cea mai atragatoare.

| slayer09 a răspuns:

Frate, depinde ce vrei sa vezi intr-o fata, nu stau eu sa ma justific ca nu am vorbit pentru tine si pentru cei ca tine, ci am raspuns la o intrebare. Daca tu crezi ca sunt papagal, atunci pentru tine asta sunt, asa ca nu ai ce sa vorbesti cu un papagal. Daca voi vedeti la fete numai buci si tate, nu o sa faceti casa buna. D-aia sunt in ziua de azi pedofili, si tot felul de barbati care agreseaza fetele, pentru ca nu si-o pot tine in pantaloni, ca numai cur si tate au in minte. Si eu cand sunt plin de mine si mai vad o fata care isi etaleaza curul si tatele ma trece un pic fiorul, dar ma calmez, caci sunt si eu om, dar mult mai placut si mult mai iubibil este un suflet placut (asta daca si tu ai un suflet cu care sa ii semene ei, ca daca iti e gandul numai la placere, atunci fugi la bagaboantebig grin )

| Strwberrs explică:

Multumesc

| Aditu94 a răspuns:

Buna,
sa iti raspund la intrebare, pai mie de fel imi place sa o fata sufletul, ce are pe interior, nici de cum sa aiba sani, sau fundul mare.e irelevant, acum nu te supara ca o spun.dar noi nu va **** intre sani, ori in fund..va **** in pasarica..placerea vine facand sex normal. concluzia,nu conteaza marimea sanilor,ori marimea fundului, conteaza doar sa fii tu insuti,sa fii impacata cu tine si corpul tau, cine are ochi pentru tine, va avea in continuare si te va accepta asa cum esti. Apropo, o fata fara sanii si fara fund, nu atrage privirea altor baieti, nu il face pe baiatul tau sa fie gelos, si plus de asta va fi mai fericit si impacat cu sine insusi ca nu se va da nimeni la tine. P.S.: Daca vrei sa iti creasca sanii, mananca mult porumb. Daca d.p.d.v. genetic tu nu esti programata sa ai sanii mari si fundul mare, nu vei avea, adica nu se va depune acolo, ci in alta parte.dar la unele femei sanii incep sa creasca dupa prima sarcina. unele se dezvolta mai repede, altele mai lent.

| Strwberrs explică (pentru Aditu94):

Mersi! happy

| Aditu94 a răspuns (pentru Strwberrs):

Sa cresti mare, sanatoasa si sa ai grija, la orice pas sunt primejdi, asa ca casca ochii.

| Strwberrs explică (pentru Aditu94):

| covridong a răspuns:

Eu personal prefer fetele cu vagin