| Adriana5 a întrebat:

Bună.
Această intrebare este adresată mai mult băieților, voi ce mărime preferați la sânii fetelor? Dacă ați alege între sâni sau fund, ce ati alege?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Majoritatea ar alege in mod absolut sigur ''acel ceva'' care este situat INTRE cele 2 parti anatomice amintite. Parerea mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii medii is cei mai frumosi, daca ar fi sa aleg intre sani mari sau mici as alege sanii mici
Fund mic, un fund mare poate parea atragator pentru unii (daca fata e f tanara) dar dupa ce trec anii fundul mare o sa fie grasime curata, hidoasa. Concluzie Fundul mic e mai sexy la fel si sanii medii-mici

| teo530 a răspuns:

Putin mari si sanii(sa ma joc cu ei) si fundul(si intre bine).

| Matteo1234 a răspuns:

Frate sincer, mie mai mult imi place sa aiba curul putin mare, nu mult, si mai ok e daca tipa are o minte mai "dirty" ca degeaba are tate daca nu stie cum sa se comporte

| Da5689 a răspuns:

Pai sanii mijlocii sa ai ce freca, de obicei fundul joaca un rol important