| Totipentruunu a întrebat:

Baietilor, preferati langa voi o fata subtirica sau una cu 4, 5 kg in plus dar cu sani si fund de... exceptie?big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prefer nici un tip de fara ¬¬

| User a răspuns:

Depinde... poa sa fie oricum, daca e mai urata ca muma padurii si desteapta ca noaptea...

| DjReal a răspuns:

Nici sa merg cu dulapul dupa minehappynici sa trebuiasca sa ii pun pietre in buzunar cand ies cu eabig grin...stii cum e? cine se aseamana se adunalove struck...eu imi prefer prietenahappy[care in cazul meu e perfecta]:->

| James_1844 a răspuns:

Lumea e superficiala, greu gasesti un baiat care sa aprecieze dincolo de aparente.Fii tu insati, dar daca tii neaparat sa-ti maresti sansele sa atragi baieti fa sport.Eu urmaresc fetele dupa caracter, am rabdare sa le cunosc, nu ma grabesc sa spun "asta da","asta nu"...desi exclud fetele supraponderale(putin grasuta nu are nimic)