| dyana_8491 a întrebat:

Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat( a fost dragoste la prima vedere) am schimbat numerele de telefon si de atunci vorbim continuu pe mess sau la telefon! De cate ori vorbesc cu el sunt fericita, descopar ca avem multe in comun! insa acum cateva zile am vazut ca i-a lasat unei fete un comentariu pe hi5 cum ca e frumoasa si sa-i lase id-ul de mess! m-am simtit super aiurea nu stiu ce sa mai cred, nu inteleg de ce a facut astasad Tin sa mentionez faptul ca el vorbeste in continuu foarte frumos cu mine, ma face sa cred ca vrea sa fim impreuna! insa...sadnu stiu ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Ingnora-l pentru o perioada ca sa vezi cum reactioneaza laughing

6 răspunsuri:
| marla a răspuns:

Cel mai usor si cel mai sigur ar fi sa-l intrebi singura printre altele. ce e cu aia?

cel putin eu cand vreau sa aflu ceva, intreb direct. decat sa presupun-=)

| angel_6687 a răspuns:

Esti doar o amica pentru el, clar. Daca vroia altceva de la tine, iti zicea direct, pentru ca din cate zici u nu pare sa fie genul de baiat care sa se fereasca.Sorry. NEXTTT

| alisuncik a răspuns:

Poate vrea sa te faca doar geloasa sau ii este frica sa faca el primul pas si iti da de intzeles ca daca nu faci ceva repede poti sal pierzi asa ca iatzi inima in dintzi si gasind un moment mai potrivit cerei prietenia
GOOD LUCK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrați pe www.ymlover.com și povestiți mai multe lucruri. Sigur o să găsiți o soluție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyana la ala ai ajuns draga pote ca aia are ceva ce tu nai si al place :d nu te simtu aiurea pe bune poate ca nu merita

| dyana_8491 explică:

Am la asa ceva am trecut l-am ignorat, dar ma cauta in continuusad deci imi da mereu de inteles ca si el ma place, singura problema e ca eu sunt foarte nelnistita gandindu-ma ca e interesat de alta fata cand inca nici nu m-a,, descoperit'' pe mine complet!sad iar de cerut prietenia nu are niciun rost sunt sigura ca vrea sa fim impreuna de fapt banuiesc ca in curand ma va intreba, insa ma doare sa-l stiu interesat de alta fatasad ce ar trebui sa fac?