| kiwi95 a întrebat:

Heihappy acum o luna un baiat ma placea foarte mult.eu nu vroiam sa fiu cu el deoarece era prea inalt pentru mine (eu am 1 50 iar el 1 80straight face. wtf:-s) l-am refuzat de 3 ori.in fine.acum 2 saptamani ne-am vazut in parc.eram foarte fericita sa-l vad.chiar nu intelegeam de ce.simteam ca il plac.nu eram doar noi, mai erau cativa prieteni.cand trebuia sa plecam l-am vazut in spate cu prietena mea.pareau ca ascund ceva.cand am ajuns acasa m-a sunat, am vorbit cam 1 ora. iar apoi l-am intrebat ce vorbea in spate cu prietena mea. el fiind foarte timid nu a vrut sa imi spuna. abia dupa 20 min am reusit sa-l convinglaughing. si mi-a spus "o intrebam daca am vreo sansa cu tine.imi era rusine sa te intreb direct pe tine. ea mi-a spus ca ma placi. E adevarat?" atunci chiar nu stiam ce trebuie sa spun, asa ca m-am lasat purtata de val. i-am spus ca da. Am fost impreuna o saptamana.In fiecare zi vorbeam la telefon, noaptea ma inchideam in camera sa nu auda tata ca vorbesc la telefon. vorbeam despre absolut orice, cand era cu mine chiar se simtea in largul lui, simteam astahappy Dupa o saptamana, el nu ma mai sunat. L-am sunat eu, i-am dat mesaje, dar nu mi-a raspuns.Seara cand am intrat pe mess era online si l-am intrebat de ce nu mi-a raspuns. Mi-a spus ca nu mai vrea sa vorbim la telefon.Eu i-am spus: "Cum sa nu vorbim la telefon? te comporti ciudat, imi dai de inteles ca nu mai vrei sa fim impreuna" iar el mi-a spus "pai cam asta e, nu mai vreau sa fim impreuna" in acel moment am simtit ca a cazut cerul pe mine.Nu am fost impreuna mult timp, dar ajunsesem sa tin enorm la el.Era singurul care ma intelegea.Acum incerc sa ma apropii de el si nu stiu cum, tinand cont ca este mai distant. Am uitat sa spun ca inainte sa fim impreuna eram cei mai buni prieteni.Acum ca am fost impreuna nu mai vorbim deloc. Acum este mult mai dragut, inca il plac.Eu incerc sa fim prieteni ca sa ma apropii de el. Fac bine?

Răspuns Câştigător
| Eliza_4560 a răspuns:

Nu prea.
Nui mai da importanta.
Sa vezi cum se comporta.
Fa-l sa regrete.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Ca sa te ierte si sa va puteti impaca, iar apoi sa reincepeti o noua relatie...trebuie sa iti ceri scuze si sa ii arati ca iti pare rau cu adevarat. Spune-i ca iti pare foarte rau pentru ca l-ai suparat in trecut si promite-i ca n-o sa se mai intample de-acum incolo.Bafta!

| Gest4U a răspuns:

Poate are pe altcineva. ori doreste sa te ignore sa vada cum reactionezi. poate ca nu ii mai place ideea de a fi cu cineva de 1.50m. incearca totusi sa discuti cu el direct si fara ocolisuri vezi ce isi doreste sau care este problema lui. comunicarea e totul

| kiwi95 explică (pentru Gest4U):

Acum sunt mult mai inalta, si ma place iar.Dar desigur ca nu ii mai dau importanta.So,cred ca da, inaltimea era de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa fii inderenta pentru ca baietilor le plac astfel de fete si nu il mai baga in seama.fii misterioasa.cred ca o sa mearga

| SoCrazyDeeeea a răspuns:

Poi nu faci bine`e pentru ca el ar trebui sa fuga dupa tine`e nu tu dupa el.Sa sti ca o sa te lase cu ochii in soare.

| dobreada123 a răspuns:

Cine joca hakunamt2 sa-mi dea un cont da mai tare va rog baieti sau fete