| Challenger707 a întrebat:

Acum 2 zile am fingerit-o pe prietena mea. Inainte cu vreo 2-3 min ejaculasem pe mana mea si dupa m-am spalat de vreo 3 ori cu apa rece si sapun.
Exista vreun risc? Stiu ca spermatozoizii mor in contact cu sapunul sau clorul din apa de la robinet.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa nu poate exista nicio posibilitate de formare a unei sarcini.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sutuatia este asa cum o prezinti tu, nu poate fi vorba de o sarcina.

| Doub a răspuns:

Măcar ai fingerit-o bine?

De asta iubesc eu TPU-ul, îmi îmbogăţesc vocabularul, vă mulţumesc.

| DeathOfDreams a răspuns:

Fingerit-o?
Wtflaughing