| anonim_4396 a întrebat:

Putin ajutor va rog ! prietena mea are o relatie serioasa cu un tip si fac sex fara prezervativ,tipul e genul care se controleaza.m-a sunat in graba daca exista riscul sa ramana insarcinata ,deoarece tipul cand s-a terminat,ar fi stropit-o cu sperma pe ambele palme.apoi ea s-a dus la baie si s-a spalat pe maini fara sapun si s-a pus sa faca pipi si inainte s-ar fi atins cu mana in zona vaginului.e posibil sa ramana insarcinata din prostia asta ? eu stiam ca spermatozoizii mor in 15 min in aer si apa si in 5 min in spumanti de baie,sapun si detergenti.ea zice ca n-au trecut nici 5 minute de la contact cand ea s-a atins .nu mai inteleg nimic.chiar exista vreun risc? va rog.raspunsuri ca ma streseaza ,vrea raspunsuri ! fundita

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Penibila toata situatia. In primul rand era in apele ei cand nu stia ce e cu ea? Nu cred. In al doilea rand nu e nimic de speriat. Atata timp cat s-a clatit cu apa sperma s-a dus pe chiuveta la vale si nu exista nici un risc. Ce nu e de inteles e ce a cautat dupa ce s-a spalat pe maini cu mana pe la pasarica. Eu stiu ca te bagi in cada complet sau eventual faci dus dupa un act sexual. Si e obligatoriu si inainte. Dar altii se pare ca vor sa pastreze mirosurile partenerului... laughing

| kittyshor a răspuns (pentru Liviucu):

Mno merci faiin tipule...cam acelasi o fost si raspunsu meu happy da mai aveam nevoie de sustinere laughing big grin merci :*

| Liviucu a răspuns (pentru kittyshor):

Anytime dear. happy

4 răspunsuri:
| andryandreea a răspuns:

Depinde,dar nu se ramane atat de simplu insarcinata.

| kittyshor a răspuns (pentru andryandreea):

Sper.k n-am bani de botez laughing))