| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 saptamani am facut sex iar acum am greturi, ametesc, am slabit, oare sa fiu insarcinata? eu nu cred deoarece saptamana trecuta mi-a venit si n-are cum sa fiu. Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Ciclul ti-a venit normal, cum iti venea de obicei?

| 80Cris a răspuns:

Mi s-a refuzat cel de-al doilea raspuns unde ii spuneam lui Cameleon ca de obicei sau in multe cazuri la inceputul unei sarcini slabesti si nu te ingrasi. Ma rog, am fol. si cuvintele - in necunostinta de cauza-. Nu zic ca a fost cea mai potrivita exprimare dar eu nu inteleg de ce se sterg mesajele, cum a fost asta al meu iar cel in care ea foloseste niste cuvinte nu tocmai demne pentru o domnisorica...sunt lasate in continuare.
Si ca sa-ti raspund la intrebare Cameleon draga, am copii! Ete, de unde stiu! Te-ai lamurit?

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Daca erai insarcinata te ingrasai, nu slabeai.
Poate nu ti-a picat binelaughing.

La multe persoane se intampla sa slabeasca dupa ce fac sex.

Poate e de la caldura.
Si eu am ameteli, dar sunt inca virgina.

Puup.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

80Cris cred ca nu e f**recata! laughing

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

@ 80Cris : tu de unde stii? rolling on the floor

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu pari ca ai fi mama! rolling on the floor

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Raspunde cu ce stii nu te lua de altiiwinking.
Si matusa mea care era ff slaba s-a ingrasat foarte mult acum, fiind insarcinata!winking Ha! :*

| walk a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un test deoarece se mai intampla sa-ti vina si peste sarcina asa ca ai grija

| Bulinăăă a răspuns:

Tia venit Rosul? mai pe inteles daca ti-a venit rosul nu esti insarcinata deoarece spermatoizi sau eliminat prin ciclu [ca sa intelegi laughing]
Dar de ce nu te protejezi cu prezervative?
Ai grija sanatatea conteaza!winking

Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ai motive sa-ti faci griji. probabil ai starile astea si din cauza vremii