| Sophie_6140 a întrebat:

Bunahappy
Acum 3 zile am baut o cana de ceai facut din mai multe plante printre care si sunatoare si abia apoi am aflat ca ceaiul continea si aceasta planta (din cate stiu sunatoarea interactioneaza cu anticonceptionalele). Daca am facut dragoste ieri neprotejat exista posibilitatea unei sarcini?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu interactioneaza decat la doze mari, nu la cantitatea dintr-un ceai.

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu are nicio legatura. normal ca exista sanse sa ramai insarcinata.

| brjr1 a răspuns:

Fiind neprotejat, este firesc ca exista posibilitatea sa ramai. Mergi pe viitor pe ideea de sex protejat, ca sa fii putin mai sigura happy