| LaRySa_1343 a întrebat:

acum ceva timp trebuia sa ma impac cu fostul prieten, o confuzie in mintea mea s-a produs si fiind si fata mare m-am culcat cu prietenu lui cel mai bun, a aflat si a fost socat. acum sa impacat cu fosta prietena si sunt terminata il iubesc nu stiu ce a fost in mintea mea.si aseara am visat ca a trecut pe langa mine cu prietenu lui (cu care am fost) si erau fericiti radeau povesteau ce inseamna asta va rog spuneti-mi si ce sa fac il iubesc foarte mult mai exista vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| fello18 a răspuns:

Lary. stii cum e la baieti. avem noi o vorba p aici in banat laughing
"pentru una nu te tradez prietene. poate doua", big grin.

Sanse intotdeauna exista, trebuie doar sa prinzi momentu acum noi nu iti cunoastem prietenu, tu trebuie sa iti dai seama daca el nu te vede ca pe o cu*va, sau mai tine undeva adanc in sufletul lui la tine... si ai grija ca tu esti in limba dupa el si el sa nu profite de chestia asta si sa te "oh" ca dupa aia vei fii clar vazuta ca o cu*va.

Dragostea doare. baieti mai sunt, nu te consuma toata din cauza lui... iti urez succes si take care.

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Mai exista o sansa, dar sa nu te bazezi pe ea, poti sa ii scrii o scrioare in care sa ii zici tot ce simti pentru el si desigur scuzele de rigoare, asa poate daca vrei sa ii zici in fata sa nu vra sa te asculte. Tu ai facut o mare greseala si nu ai multe sanse sa fi iertata, acum depinde si de baiat, cat de orgolios e. Sper sa ai succes, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| silviu666 a răspuns:

Dupa ce ai facut sex cu cel mai bun prieten draga mea 95% nu prea mai exita speranta dar totusi depinde daca el mai tine la tine daca tine la tine poti sa ii explici ce a intamplat si sa iti ceri iertare pana te iartalaughing parerea mea e sa mai incerciwinking