| Ana213 a întrebat:

Acum doua saptamani eram cu prietenul meu in pat si ne-am jucat` ne-am frecat unul de altul, el a ejaculat si mi s-au udat pantalonii si chilotii foarte putin, exista riscul sa raman insarcinata? E ejaculat prin pantaloni nu direct. Va rog sa imi raspundeti. Am stari de voma si atacuri de panica si incercam sa le gasesc un raspuns si mi-am maintit de prostia aia.

9 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Buna ana! Pinkancuta are dreptate nici macar nu te-a penetrat, penetrarea este atunci cand penisul incearca sa isi faca loc inauntrul tau, nu te panica el trebuie sa ejaculeze inautru pentru ca tu sa-ti poti face probleme daca esti insarcinata, nu te panica nu ai de ce!

| Crucified a răspuns:

Da.

| HueyFreeman a răspuns:

O sa ma dau cu capul de pereti si o sa ma prefac ca nu am citit asa imbecilitate.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru HueyFreeman):

Fatuca nu cred sa aiba mai mult de 13 anisori.Am mai citit asemenea imbecilitati si nu cred ca merit atentia noastra.

Răspuns utilizator avertizat
| anamimanonim a răspuns:

Nu! Ai stari de voma pentru ca te stresezi degeaba! Relaxeaza-te! Totul va fi bine! happy

| BellaBlack a răspuns:

Stai draga linistita ca nu esti insarcinata ai doar impresii.Incepi sa faci prostii si nici macar nu ai idee cu ce se mananca.Ai internet si exista google...educa-te si afla cum o femeie/fata poate ramane insarcinata. Daca nu te-a penetrat si nu a ejaculat in tine, cum vrei sa ramai insarcinata?

| HaZaNiLiLo a răspuns:

Deci peste tot vad intrebarea astalaughingNU ai cum sa ramani insarcinata! Nici macar nu erati dezbracati, ce sa mai spun de faptul ca nu te-a penetrat.laughing

| lol1234 a răspuns:

Starile de voma si atacurile de panica se datoreaza gandurilor, framantarilor si intrebarilor stupide pe care ti le pui.Nu,nu ai cum. Spermatozizii nu intra in vagin asa, trebuie sa aiba loc penetrarea si ejacularea in interios si plus de asta gandeste-te cate nu vor sa ramana in sarcinate, fac tot ce trebuie si degeaba. Nu se ramane asa usor, spermatozoizii mor in contact cu arerul.Te pup.Ai grija de tine.