| Brioşicazburătoare a întrebat:

Acum doua zile am visat ca baiatul de care imi place(cel din ultimile intrebari) m-a sarutat love struck. Dimineata m-am trezit asa emotionata de parca sarutul ar fi fost adevarat love struckhee hee.Ce poate sa insemne (mai ales ca si el ma place putin dar nu prea vorbim unul cu altul happy ).
Funda!

3 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

raised eyebrows tu ce crezi? este evident ca vrei sa fii cu el, il placi si de asta ai visat ce ai visat.te gandesti mult la asta, incat subconstientul devine treaz in somn si ai asemenea vise.esti si oarecum ingrijorata, nerabdatoare. vorbeste tu cu el! vei scapa de starea de agitatie pe care o ai si poate dupa discutie veti forma un cuplu. nu ai nimic de pierdut!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele sunt doar vise!
Daca iti place de el de ce nu ii spui? Intra in discutie cu el, vezi ce aveti in comun si gohee hee.
Bafta.

| PapusikaluiDanutz19 a răspuns:

Pai parerea mea este ca il placi asa mult ca e gandesti tot timpul la el...de aia il si visezi ca te saruta, pentru ca asta tiai dori sa se intample! incearca sa intrii tu in vorba mai mult cu el sa vezi ce iese, daca iti raspunde si cu aceeasi moneda, si isi doreste sa va intalnitzi mai des! sper ca ti-am fost de ajutor.pwpiki