| Gixaabaii a întrebat:

(FUNDA)Heii all! ma omoara un vis...Intr-o seara am visat ca eram acasa si m-a sunat baiatul de care imi place si ma intrebare asabig grina cf georgiana? eu bine tu? el bine: si nu stiu ce s-a intamplat ca m-am trezit direct intr-un autocar unde urcase el si m-am dus la el l-am luat in brate si o prietena mi-a zis nu il lua fata in brate nu sti ca nu vrea.si eu i-am zis ba da fata vrea ma lasa ca am vb eu cu el dupa ne-am dus aman2 in spate si el vorbea cu un baiat si in timpu ala l-am sarutat! Stiti cumva ce poate sa insemne acest vis?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| yoachimy a răspuns:

Exact ce a spus si 4EverAndNever ti-as spune si eu. Teoretic, visele ne arata dorintele ascunse. De obicei, stim ca avem aceste dorinte, doar ca nu le acordam prea mare atentie. Si, tot din visul asta observ ca tu esti constienta ca baiatul respectiv nu prea te place. Intrebarea este daca tu vorbesti cu baiatul respectiv, daca va vedeti des...

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Doar faptul ca iti place de el si ca ti-ai dori sa stai cu el.

| Gixaabaii explică:

Da vb si ne vedem des.

| yoachimy a răspuns:

Atunci ai putea sa ii dai cateva semnale, mici nu foarte mari... si sa vezi cum reactioneaza. O fata intotdeauna simte cand un baiat o place, asa ca sigur o sa-ti dai seama din atitudinea lui fata de tine. Teoretic, pentru ca esti destul de implicata afectiv, ai putea sa alegi o prietena buna de-a ta careia sa-i spui tot legat de acest baiat, si ea sa priveasca din exterior. Tu din moment ce esti innebunita dupa el, fiecare gest al lui o sa ti se para spectaculos. De-asta este bine sa ai pe cineva care sa priveasca din exterior. Iti doresc sa-l vrajesti pe acest Fat-Frumos! :*batting eyelashes