| anonim_4396 a întrebat:

Acum in semestrul 2 am primit in clasa un coleg nou...este foarte dragut.Imi place de el.Intr-o zi am scapat de la scoala mai repede si el a bagat un apropo cum ca nu ar avea ce face si nu ar vrea sa mearga acasa.asa ca i-am propus sa mergem in parc sa ne plimbam doar noi doi. a fost de acord. Ajungand in parc ne-am batut cu zapada, am cazut din greseala peste el pentru ca am alunecatlaughing si ma ridicat in brate si era foarte frumos. apoi el in fiecare dimineata vine dupa mine si mergem impreuna la scoala si cand venim inapoi tot asa ma conduce acasa.La scoala face glume ne ciondanim asa in joaca si din astea. Iar intr-o ora de fizica m-a tinut toata ora de mana.eu m-am despartit de prietenul meu pentru ca colegul meu imi place foarte mult. M-am gandit ca el este mai timid asa ca mi-a facut un plan. Dimineata cand vine dupa mine de mergem la scoala trecem printr-un parc.Eu am sa ii propun sa stam putin in parc pe banca. apoi uitandu-ma in ochii lui sa il pup pe obraz pentru ca daca il sarut sa nu fiu prea directa si apoi sa-i spun ca imi place de el si mi-ar placea sa fie cu mine.si il intreb daca vrea... ce credeti ma place? va functiona planul meu? este unul bun? ofer fundalove struck

4 răspunsuri:
| lexzor a răspuns:

O sa mearga! Asigurate ca se uita in ochii tai, si, incearca sa il pupi pe gura, nu sa il saruti cu limba etc etc. Cred ca este mai bine sa fi mai directa, asa iti dai si tu seama ca daca il pupi direct pe gura, iti vei da seama ca sunteti deja impreuna. parerea mea!

| AllDayAllNight a răspuns:

Mi-am pierdut 2 min din viata citind o tampenie.laughingnai prieteni care sai intrebi lucru asta? Daca lui ii place de tine va face el primul paswinking

| darkdragons a răspuns:

Da e un plan bun si sunt sigur ca te place funda :X:* si succes

| GhettoTamplar a răspuns:

Ooo super merge 99%