| Dizziiiii a întrebat:

^^

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu un sfat happy

Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat, si am ajuns sa ne intelegem foarte bine, mergem impreuna la scoala, venim impreuna de la scoala( este la aceeasi scoala cu mine si locuim in acelasi cartier). Cand ma vede se uita la mine si imi zambeste, vine la mine si ma ia in brate, glumim impreuna. Oare ma place? Ce ar trebui sa fac?( eu sunt o persoana destul de timida straight face )

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Normal ca te place, Ar trebui sa ii dai de inteles acelasi lucru, asta normal daca simti la fel:p ...Restul apoi vine de la sine

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O iei si tu in brate si o pupi.

| neutrino a răspuns (pentru neutrino):

Scuza-ma. Rectific: Atunci cand te ia in brate, il iei si tu si il pupi.

| December a răspuns:

Sigur ca te place happy. Scapa de timiditate si "raspunde-i" la fel happy. Acuma mingea e in terenul tauwinking. Bafta happy