| Ioana74ses a întrebat:

Acum o lună și jumătate am născut o fetiță, la recomandarea medicului am așteptat o si câteva zile până la primul act sexual. Când l a băgat am simțit o mare durere, dar am crezut că e normal, dar după a treia oara a apărut o durere îngrozitoare si nu am mai lăsat până la ejaculare pentru că deja cursese puțin sânge, e normal?
Astept raspunsuri serioase, nu la baza!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie in mod obligatoriu sa fii consultata de medicul tau ginecolog fiindca este anormal sa se produca cele descrise. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca ai nascut normal cu siguranta ai fost taiata si cusuta si e normal sa doara locul prima data pentru ca se forteaza dar daca ai nascut prin cezariana nu ar trebui sa doara

| Ioana74ses explică (pentru Felys):

Este al 3-lea copil si pana acum nu se intamplase m-a durut dar nu incat sa nu il poata baga decat de vreo 3 ori si mi-e frica de sangerare (pot ramane iar insarcinata?) Azi m-a dat cu crema pentru ca era foarte iritat vaginul

| dani532211 a răspuns:

Nus eu expert dar cred ca ar trebui sa te duci la medicul de amilie sa vezi ce se intampla
Funda?