| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata, am 14 ani si sunt virgina. In dimineata asta m-am masturbat clitoridian si am ajuns la orgasm, pe parcurs insa am simtit o durere dar nu am bagat de seama. Dupa ce am terminat am simtit o durere mai puternica si m-am umplut de sange. Tin sa precizez ca ieri a fost ultima zi de menstruatie. Ce credeti mai sunt sau nu virgina? Va rog raspunsuri serioase, chiar am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| salomeea27 a răspuns:

Mai mult ca sigur durerea si sangerarea se datoreaza unei contractii musculare puternice ca resultat al orgasmului. Nu cred sa-ti poti pierde virginitatea in modul pe care l-ai descris, insa daca sangerarea devine abundenta si persista ar fi bine sa te duci sa te vada un ginecolog.